You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Kalealtı

Firmamız; 1960 yılında babamız Hüseyin Kalealtı  tarafından; Hoşgör-Hüseyin Kalealtı  olarak kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda Türkiye'deki tahin helvası ve kos helvası yapan firmalara sadece Çöğen kökü ve kuruyemiş vermekte idi. 

Yılların birikmiş tecrübesi ile bugünlere gelen firmamız 1993 senesinde; Kalealtı  Çöğen ve Kuruyemiş İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. olmuş ve sektörümüzde tahin helvası, lokum, reçel, bisküvi, dondurma, pastahane ihtiyaç maddeleri ve gıda katkı maddeleri konusunda deneyim sahibi olmuştur. Firmamız İstanbul 'da ve yurt içinde, pastacılık ve dondurma sektörüne yönelik her türlü pastahane ihtiyaç maddeleri, meyva kompostoları, şekerleme ve marmelat çeşitlerimizi servis araçlarımızla dağıtıma başlamıştır. 

1960 yılından günümüze, 60. yılına ulaşmanın gururunu taşıyan firmamız sürekli artan kalite ve ürün çeşitleriyle ve en son teknolojiyle sizlere hizmet vermektedir. Sizlerle bugünlere gelen firmamız bundan sonra da sizlerin dostluk ve güveniyle daha büyük hedeflere ulaşacak, süregelen gelişmemiz devam edecek, artan kalite ve teknolojimizle sizlere her zaman en iyi kalite, en uygun fiyat ve satış şartları ile hizmet vermeye devam edecektir.

Türkiye ‘ye dağılmış satış ve lojistik ağımızla en küçük müşteriden, uluslararası firmalara da hammadde tedarik ederek üretime katkıda bulunmak, dünyanın saygıdeğer üreticilerinden tedarik edilen kaliteli ürünlerimizin, müşterilerimizin memnuniyetini, ilgili taraflarımızın beklentilerini ve şartlarını yerine getirerek satışını gerçekleştirmek, teknik destek ve firmaya özel çözüm önerileri sunmak, kalite yönetim sistemimizde sürekli iyileştirmeyi sağlamaktır.

Güvenilir, dürüst ve etik çalışmaktan taviz vermeden, Türkiye ‘de çalıştığımız sektörlerde en güçlü firma olarak ve başarımızı  yurt dışında da devam ettirip örnek gösterilen bir firma olmaktır.

Amacımız

Kalealtı  Ltd. Şti olarak amacımız, gıda sektöründe önde gelen firmaların tüm hammadde  tedarikçisi olarak kalıp ,varoluş sebebimizi, vizyonumuz, misyonumuz ve değerlerimizle birleştirerek sürdürmektedir.

Değerlerimiz

  • Takım çalışmasına ve uyuma inanırız.
  • Dürüst ve etik çalışma kurallarına bağlıyız.
  • Müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır.
  • Güvenirliliğe ve istikrara inanırız.
  • Sürdürülebilir çevreye inanarak,doğal kaynaklarımızı koruma bilinciyle üretim yapmaktayız.
  • Tüm bireylere saygı,temel sorumluluğumuzdur.